Instapay Logo

Poznaj najskuteczniejszy system do pobierania opłat!

Instapay to jedno z najpotężniejszych rozwiązań do pobierania płatności, które gwarantuje małym i średnim firmom oszczędność czasu, lepszą płynność finansową i pieniądze na koncie zawsze w terminie!

Umów darmowe demo i zyskaj 20% zniżki!

Co zyskasz z Instapay?

Przede wszystkim pewność, że opłaty za usługi otrzymasz w terminie, zmniejszajac tym samym problemy z windykacją, ilość nieopłaconych faktur a także zyskasz skuteczne narzędzie do zarządania należnościami. A to nie wszystko:

section three
icon
icon background

Płatności zawsze w terminie

Niezależnie, czy pobierasz stałe czy zmienne kwoty w tych samych, czy różnych dniach. Pomożemy Ci je pobierać zawsze w terminie dzięki dedykowanym planom.

icon
icon background

Bezpieczeństwo transakcji

Transakcje zabezpiecza zewnętrzny provider płatności PayU znajdujący się pod nadzorem KNF, a Instapay nie przetrzymuje danych wrażliwych, co zwiększa bezpieczeństwo.

icon
icon background

Oszczędność czasu

Automatyzacja płatności oraz brak konieczności przypominania, godzin straconych na windykacji i rozliczaniu należności to więcej czasu na rozwój firmy.

icon
icon background

Lepsza kontrola płynności finansowej

Automatyzacja płatności, analizy i obszerna statystyka dostępne w Instapay zdecydowanie pomogą Ci poprawić i lepiej kontrolować płynność finansową firmy.

section three

Dołącz teraz i zyskaj nawet 20% zniżki na abonament!

Tylko teraz, gdy umówisz DEMO otrzymasz ofertę specjalną, dzięki której terminowe wpłaty oraz spokój zyskasz już od 119 zł/miesiąc!

Pobierasz opłaty niezależnie od tego, w jakim banku jesteś Ty lub Twoi klienci

Dzięki integracji Instapay z zewnętrznym providerm płatności PayU możesz zlecać i pobierać płatności automatycznie niezależnie w jakim banku jesteś

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon

Poznaj opinie naszych klientów

instapay triangle shape

"Z Instapay współpracujemy praktycznie od początku powstania programu. Pomaga nam bardzo w terminowym rozliczaniu składek. System ciagle się rozwija, a nasze wskazówki brane są pod uwagę. Partnerskie podejście i bdb obsługa klienta. Polecam."

Piotr Kwiecień
CEO Juventus Academy Warszawa

“Polecam Instapay. Nie ma dłużników i potrzeby przypominania klientom o zapłacie. Klienci rozumieją, jak to działa. Bardzo dobre wsparcie techniczne, a pieniądze wpłyną na konto bankowe w ciągu dwóch dni. Żałuję, że nie zacząłem współpracy od samego początku działalności.”

Waldemar Żukiewicz
Partner at Warsaw Accounting Partners (Warsaw AP)

"Dzięki Instapay zajmuje się tylko tym, co najbardziej lubię czyli rozwijaniem swojej akademii. Składki pobierają się z automatu, a ja oszczędzam czas. Wdrożenie mogłoby być krótsze, ale na każdym etapie otrzymałem pomoc i proces przebiegł bardzo sprawnie. Polecam!"

Paweł Mrozik
Piłkarskie Nadzieje Mielec

"W tworzenie Instapay byliśmy zaangażowani od samego początku. Prace, założenia i finalny kształt produktu spowodował, że nie tylko wdrożyliśmy go w swoich strukturach, lecz także postanowiliśmy zainwestować w dalszy rozwój systemu."

Iwo Rybacki
Członek Zarządu Grupy Assay
instapay circle shape

Instapay sprawdzi się także 
w Twojej firmie. Gwarantujemy!

Zastanawiasz się, czy nowoczesne płatności są także dla Ciebie? Są! Twoi klienci szukają ich wszędzie, czasem nie zdając sobie sprawy, że za usługi można płacić równie łatwo, jak za Netflixa. Zamów DEMO i wypróbuj nasz system za darmo. Przekonaj się osobiście ile czasu i pieniędzy możesz zyskać.

section three
Instapay Logo

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

Facebook icon

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863