Instapay Logo

Pobieraj opłaty wygodnie, bezpiecznie i zawsze w terminie!

Instapay to system CRM dla małych i srednich firm, dzięki któremu oszczedzisz czas swój i Twoich klientów, pobierzesz płatności w terminie i zmniejszysz problemy z windykacją. Bo płatności można pobierać wygodniej!

section three

Umów się na bezpłatną konsultację z ekspertem i przetestuj darmowe demo Instapay!

Wypełnij formularz lub zadzwoń
+48 607 048 835.

Co zyskasz z Instapay?

Przede wszystkim pewność, że opłaty za usługi otrzymasz w terminie, zmniejszajac tym samym problemy z windykacją, ilość nieopłaconych faktur a także zyskasz skuteczne narzędzie do zarządania należnościami. A to nie wszystko:

section three
icon
icon background

Płatności zawsze w terminie

Niezależnie, czy pobierasz stałe czy zmienne kwoty w tych samych, czy różnych dniach. Pomożemy Ci je pobierać zawsze w terminie dzięki dedykowanym planom.

icon
icon background

Redukcja kosztów

Więcej płatności pobranych w terminie i mniej utraconych faktur sprawi, że Twoja firma ponosi mniejsze koszty i generuje większe zyski.

icon
icon background

Oszczędność czasu

Automatyzacja płatności oraz brak konieczności przypominania, godzin straconych na windykacji i rozliczaniu należności to więcej czasu na rozwój firmy.

icon
icon background

Niezbędne statystyki

Rozbudowany panel statystyczny dostarczy najważniejszych danych o należnościach i klientach w jednym miejscu, dzięki czemu lepiej podejmujesz strategiczne decyzje.

section three

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich klientów

Instapay nie przechowuje środków pieniężnych ani wrażliwych danych kart płatniczych. Tego typu informacje sązabezpieczone przez zewnętrznego providera płatności - PayU, który znajduje się pod ścisłym nadzorem KNF.

Dwuskładnikowe zabezpiecznie zwiększa poziom bezpieczeństwa i odpowiada wysokim standardom zgodnym z dyrektywą PSD2 oraz PCI DSS.

Pobierasz opłaty niezależnie od tego, w jakim banku jesteś Ty lub Twoi klienci

Dzięki integracji Instapay z zewnętrznym providerm płatności PayU możesz zlecać i pobierać płatności automatycznie niezależnie w jakim banku jesteś

icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
icon
section three

Wciąż nie masz pewności? Odbierz 20% zniżki i zyskaj spokój taniej.

Ile jesteś w stanie zapłacić za spokój i pewne zyski w firmie? Zapewne wiele. A nie musisz. Teraz dajemy Ci możliwość wypróbowania jednego z najskuteczniejszych rozwiązań do pobierania płatności taniej, dzięki czemu możesz zyskać więcej spokoju już za 119 zł/miesiąc.

Poznaj opinie naszych klientów

instapay triangle shape

"Z Instapay współpracujemy praktycznie od początku powstania programu. Pomaga nam bardzo w terminowym rozliczaniu składek. System ciagle się rozwija, a nasze wskazówki brane są pod uwagę. Partnerskie podejście i bdb obsługa klienta. Polecam."

Piotr Kwiecień
CEO Juventus Academy Warszawa

“Polecam Instapay. Nie ma dłużników i potrzeby przypominania klientom o zapłacie. Klienci rozumieją, jak to działa. Bardzo dobre wsparcie techniczne, a pieniądze wpłyną na konto bankowe w ciągu dwóch dni. Żałuję, że nie zacząłem współpracy od samego początku działalności.”

Waldemar Żukiewicz
Partner at Warsaw Accounting Partners (Warsaw AP)

"Dzięki Instapay zajmuje się tylko tym, co najbardziej lubię czyli rozwijaniem swojej akademii. Składki pobierają się z automatu, a ja oszczędzam czas. Na każdym etapie otrzymałem pomoc i proces wdrożenia przebiegł sprawnie. Polecam!"

Paweł Mrozik
Piłkarskie Nadzieje Mielec

"W tworzenie Instapay byliśmy zaangażowani od samego początku. Prace, założenia i finalny kształt produktu spowodował, że nie tylko wdrożyliśmy go w swoich strukturach, lecz także postanowiliśmy zainwestować w dalszy rozwój systemu."

Iwo Rybacki
Członek Zarządu Grupy Assay
instapay circle shape
Instapay Logo

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

Facebook icon

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863