Pomagamy firmom zajmować się tym, co ważne.

Instapay powstało z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą czerpać więcej satysfakcji z pracy. Wiemy, że prowadząc firmę trzeba sprostać wielu wyzwaniom,
a jednym z największych jest zapewnienie płynności finansowej.

Wierzymy, że z naszą pomocą firmy będą rozwijać się szybciej, a świadomość terminowych wpłat sprawi, że przedsiębiorcy skoncentrują się na pozostałych aspektach rozwijania biznesu. Bez zmartwień o czas i koszty poniesione w procesie windykacji czy rozliczeń.

section three
section three

Wiemy, z czym mierzą się przedsiębiorcy

W końcu, sami rozwijamy Instapay, a wcześniej doradzaliśmy firmom w obszarach finansów i marketingu. Pokonaliśmy lub wciąż walczymy z podobnymi wyzwaniami co nasi klienci. Chcemy upowszechnić nowoczesne standardy płatnicze w firmach, które do tej pory były wykluczone ze świata nowoczesnych płatności.

By to osiągnąć, korzystamy z doświadczeń nie tylko specjalistów, lecz także naszych klientów. Dzięki temu lepiej odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorców i dostarczamy klientom dopasowane rozwiązania.

Zaufali nam

Poznaj naszych inwestorów, którzy tak jak my wierzą, że świat firmowych finansów może być prostszy.

icon
icon

Instapay w liczbach:

35 +
zadowolnych firm
icon
1500 +
podłączonych klientów
icon
2,1 mln zł
przetworzonych transakcji
icon

Poznaj opinie naszych klientów

instapay triangle shape

"Z Instapay współpracujemy praktycznie od początku powstania programu. Pomaga nam bardzo w terminowym rozliczaniu składek. System ciagle się rozwija, a nasze wskazówki brane są pod uwagę. Partnerskie podejście i bdb obsługa klienta. Polecam."

Piotr Kwiecień
CEO Juventus Academy Warszawa

“Polecam Instapay. Nie ma dłużników i potrzeby przypominania klientom o zapłacie. Klienci rozumieją, jak to działa. Bardzo dobre wsparcie techniczne, a pieniądze wpłyną na konto bankowe w ciągu dwóch dni. Żałuję, że nie zacząłem współpracy od samego początku działalności.”

Waldemar Żukiewicz
Partner at Warsaw Accounting Partners (Warsaw AP)

"Dzięki Instapay zajmuje się tylko tym, co najbardziej lubię czyli rozwijaniem swojej akademii. Składki pobierają się z automatu, a ja oszczędzam czas. Na każdym etapie otrzymałem pomoc i proces wdrożenia przebiegł sprawnie. Polecam!"

Paweł Mrozik
Piłkarskie Nadzieje Mielec

"W tworzenie Instapay byliśmy zaangażowani od samego początku. Prace, założenia i finalny kształt produktu spowodował, że nie tylko wdrożyliśmy go w swoich strukturach, lecz także postanowiliśmy zainwestować w dalszy rozwój systemu."

Iwo Rybacki
Członek Zarządu Grupy Assay
instapay circle shape

Chcesz założyć konto?

Podaj dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w celu założenia i konfiguracji konta lub odpowiemy na Twoje pytania.

Instapay Logo Icon

Nie lubisz podawać danych w formularzach?

Skontaktuj się z nami w godzinach
8:00-17:00 pod numerem:

+48 607 048 835

lub napisz wiadomość o dowolnej porze na:

kontakt@instapay.pl
Instapay Logo

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

Facebook icon

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

icon
icon
icon
icon

POPW.01.01.02-06-0001/20 "Wdrożenie na rynek innowacyjnego systemu płatniczego Cashless Solutions - systemu ułatwiającego pobieranie i automatyzację płatności cyklicznych dedykowany MŚP, dostępnego w aplikacji webowej'.