Jak działa Instapay?

Intuicyjny system do zarządzania należnościami, który wdrożysz bez udziału programistów i zbędnych integracji.

icon

Uzyskaj szybki dostęp do bezpiecznego systemu CRM

Stwórz konto w instapay

Wystarczy wypełnić krótki formularz i stworzyć konto na Instapay. Bez udziału programistów i skomplikowanej integracji - szybko i intuicyjnie stworzysz konto dla swojej firmy.

Zintegruj i potwierdź dane u operatora płatności

Zrobisz to wypełniając szczegółowy formularz w onboardingu, dzięki któremy stworzysz dedykowane konto PayU. Teraz wystarczy wgrać dokumenty zgodnie z otrzymanymi instrukcjami i gotowe. Pomogą Ci 
w tym nasi specjaliści, by przyspieszyć cały proces.

section three
section three

Zarządzaj wszystkimi klientami w jednym miejscu

Szybko dodajesz i łatwo edytujesz klientów

Bez problemu dodasz nowych klientów wysyłając im wiadomość e-mail bezpośrednio z systemu. W każdej chwili możesz też edytować aktualnych klientów, dodawać komentarze lub analizować historię płatności każdego z nich.

Intuicyjne zarządzasz klientami

Szybko przefiltrujesz klientów i statusy ich płatności, odnajdziesz dane kontaktowe i sprawdzisz historię płatności danego kontrahenta i to, kto zalega z płatnościami.

Pobieraj płatności w terminie, niezależnie od ich formy

Szybko twórz i pobieraj płatności cykliczne

Stałe kwoty comiesięcznych opłat, subskrypcje lub abonamenty? Stwórz plan, określ częstotliwość i wysokość opłat i pobieraj należności cykliczne zawsze na czas bezposrednio z karty.

Łatwo pobieraj płatności jednorazowe

Dodatkowa opłata za usługi lub nieregularne terminy ustalonych płatności przestają być problemem. Teraz pobierzesz opłaty jednorazowe szybko i sprawnie i powiadomisz o nich swoich klientów.

Nowość! odkryj płatności hybrydowe!

Zmienne kwoty comiesięcznych opłat lub niestandardowe okresy rozliczeń? Stwórz plan hybrydowy i określ terminy i kwoty do każdej przyszłej płatności i zaplanuj ich pobieranie automatycznie!

section three
section three

Skuteczniej administruj grupami klientów

Twórz grupy i skuteczniej operuj całym portfelem klientów

Szybko i sprawnie pogrupujesz klientów, przypiszesz płatność do grupy, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie Ci zarządzać wszystkimi swoimi klientami.

Statystyki i analizowanie per grupa

Nie musisz analizować każdego pojedynczego klienta. Statystyki grupowe pomogą Ci zarządzać większą ilościa klientów jeszcze szybciej.

Przejrzyste statystyki i najważniejsze dane miej zawsze pod ręką

icon
Gromadź kluczowe dane o twoich finansach

Uzyskujesz dostęp do najważniejszych informacji na temat sytuacji finansowej Twojej firmy: przyszłych wpływów, zaległych należności czy pobranych opłatach, dzieki czemu lepiej planujesz rozwój swojej firmy.

Odzyskaj kontrolę nad firmowymi finansami

Otrzymujesz narzędzia które ułatwią Ci miękką windykację zaległości m.in powiadomienia oraz system automatycznych i ręcznych przypomnień, dzięki czemu lepiej zarządzasz należnościami.

Otrzymuj raporty w czasie rzeczywistym

Nie musisz już przeszukiwać bankowych kont czy e-maili w celu łączenia i weryfikowania danych. Teraz wszystko dzieje się na Twoich oczach w czasie rzeczywistym.

Chcesz założyć konto?

Podaj dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w celu założenia i konfiguracji konta lub odpowiemy na Twoje pytania.

Instapay Logo Icon

Nie lubisz podawać danych w formularzach?

Skontaktuj się z nami w godzinach
8:00-17:00 pod numerem:

+48 607 048 835

lub napisz wiadomość o dowolnej porze na:

kontakt@instapay.pl
Instapay Logo

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

Facebook icon

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o, ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy,

KRS:0000792621; NIP: 7162826863

icon
icon
icon
icon

POPW.01.01.02-06-0001/20 "Wdrożenie na rynek innowacyjnego systemu płatniczego Cashless Solutions - systemu ułatwiającego pobieranie i automatyzację płatności cyklicznych dedykowany MŚP, dostępnego w aplikacji webowej'.