Ile to kosztuje?

Wysokość abonamentu uzależniona jest od wielkości przetworzonych transakcji i jego koszt zwraca się praktycznie już po pierwszej pobranej płatności. By zagwarantować pełne bezpieczeństwo transakcji i działania systemu wykorzystujemy zewnętrzne zabezpieczenia oraz pośredników płatności, których opłaty nie są wliczone w cenę abonamentu*.

section onesection one

Trial

0 zł

Poznaj nas i przekonaj się samodzielnie, że warto dołączyć do Instapay. FREE przez 3 miesiące lub do momentu przetworzenia 20 000 tys zł.**

Basic

149 zł

Idealny dla niewielkich przedsiębiorstw o rocznym przychodzie do 300 tys. zł, które chcą szybciej i lepiej zarządzać finansami.

Standard

299 zł

Dla rozwijających się firm o rocznym przychodzie od 300 do 600 tys. zł, które chcą jeszcze szybciej skalować swój biznes

Business

599 zł

Dla firm o rocznym przychodzie od 600 tys do 1 mln zł, które nie lubią ograniczeń i chcą wejść na jeszcze wyższy poziom zarządzania finansami

Custom

od 1299 zł

Dla firm o obrotach rocznych > 1 mln zł

Skontaktuj się z nami, 
w celu ustalenia szczegółów tego planu oraz rozwiązań, które jesteśmy w stanie Ci zaoferować i rozwijaj swoją firmę jeszcze szybciej.

*Dodatkowe opłaty wynikające z przetwarzania transakcji przez pośredników płatności są określane na podstawie indywidualnych warunków i sytuacji poszczególnych przedsiębiorstw i mogą różnić się od siebie. Instapay nie czerpie dodatkowych zysków ze środków pobieranych przez pośredników płatności.

**Darmowy test oprogramowania Instapay trwa maksymalnie 3 miesiące lub do momentu przeprocesowania 20 000 tysięcy złotych poprzez platformę. W trakcie darmowego testu oprogramowania, testujący nie jest zwolniony z opłaty prowizyjnej, którą to opłatę tę pobiera instytucja płatnicza, a Instapay nie czerpie z tego tytułu zysków.

Skontaktuj się z nami

Chcesz założyć konto i wypróbować Instapay lub masz dodatkowe pytania? Podaj dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą, udzielimy wszystkich odpowiedzi, ustalimy szczegóły współpracy oraz wspólnie stworzymy i skonfigurujemy Twoje konto.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cashless Solutions sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska adresu poczty elektronicznej oraz numeru telefonu w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Cashless Solutions sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz za pomocą urządzeń telefonicznych, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Nie lubisz podawać danych w formularzach?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem:

+48 607 048 153

lub napisz do nas wiadomość na:

kontakt@instapay.pl
Instapay Logo

© 2020 Cashless Solutions sp. z o.o,

ul. Ignacego Mościckiego 1, 24-100 Puławy, KRS:0000792621