UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "ORLĘTA MROKÓW"

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY "ORLĘTA MROKÓW"

Adres : ul. Marii Świątkiewicz 2A 05-552 Mroków

NIP 1231267519

REGON 145849846

tel. 602 458 257 

Mail: uksorletamrokow@o2.plO nas

Uczniowski Klub Sportowy realizujący treningi piłkarskie dla dzieci.

Więcej informacji na: http://uksorletamrokow.pl/
section three

Regulamin

section three

Warunki realizacji usługi

Przedmiotem usługi są szkolenia i treningi z zakresu rozwijania umiejętności gry w piłkę nożną.
Zwroty i reklamacje

Zwroty są możliwe na podstawie reklamacji klienta rozpatrywanej indywidualnie, zgodnie z regulaminem danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia w danym programie.


section three

Płatności i składki

Płatności za wszystkie programy szkoleniowe odbywają się online na podstawie otrzymanego linku do płatności lub rejestracji karty płatniczej. 

Preferowaną formą płatności jest technologia płatności cyklicznych/rekurencyjnych poprzez zapisanie tokenu karty płatniczej u providera usług płatniczych PayU, co umożliwi okresowe i automatyczne pobieranie składek. Klienci mogą skorzystać z płatności jednorazowych (płatność kartą, przelew lub płatność BLIK). 

Wyłączenie płatności cyklicznych/rekurencyjnych następuje poprzez napisanie wiadomości e-mail z prośbą o usunięcie tokenu karty bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za kontakt po stronie klubu.section three
section three

Dane osobowe

W celu zapisu dziecka należy wyrazić zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych. Zgoda wyrażana jest przy podpisaniu formularza uczestnictwa.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w  programach szkolenia. Informujemy, że każdemu Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.section three

Cennik

Opłaty miesięczne za zajęcia są zróżnicowane i zależne od regulaminu danego programu, który każdy uczestnik podpisuje w wersji papierowej przed przystąpieniem do szkolenia. 

Adres : ul. Marii Świątkiewicz 2A 05-552 Mroków

NIP 1231267519

REGON 145849846

tel. 602 458 257 

Mail: uksorletamrokow@o2.pl